فراخوان برگزاری دوره آموزشی سیستم مدیریت دارایی مطابق استاندارد ISO 55001:2014

امروزه هر صنعتی با چالش‏های گوناگون و جدی برای جبران کمبودها و بهبود شرایط بهره‎برداری از امکانات و دارایی‎های ارزش‏ آفرین و بهبود بهره‌‏وری نیروی کار و سرمایه روبرو است که این مهم منجر به افزایش هزینه‏ های سالانه مهندسی، تدارک کالا، ساخت، راه‏ اندازی، بهره‏ برداری، نگهداری و توقف بهره‏ برداری و اسقاط تجهیزات گردیده ‏است. به این منظور فرایند مدیریت دارایی به عنوان راه‏ حل مهم برای توسعه پایدار مورد توجه تمام کشورهای دنیا قرار گرفته‏ و یکی از ارکان پایداری صنعتی شناخته شده‏ است. استاندارد سیستم مدیریت دارایی (ISO 55001:2014) در راستای اهداف راهبردی سازمان‏ ها برای ایجاد ارزش از دارایی‏ های ملموس و نامشهود منتشر و در صنایع زیرساختی کشور فراگیر شده‏ است.

 

مخاطبان دوره:

این دوره جامع برای مدیران ارشد و مدیران میانی سازمان (مدیران منابع سازمانی، مدیران منابع فیزیکی، مدیران نگهداری و تعمیرات، مدیران مالی، مدیران بهره‏ برداری و مدیران بازرگانی) که با موضوع مدیریت دارایی و استانداردهای بازنگری شده مرتبط آشنایی ندارند برگزار می ‏شود.

 

اساتید دوره:

آقای مهندس حمید ناصری

آقای دکتر علی اکبر اسکویی

 

محل و زمان برگزاری دوره:

تهران- 2 و3 شهریور 1398

 

سرمایه گذاری:

10500000 ریال

 

لازم به توضیح می‏ باشد که در پایان دوره به کلیه شرکت‌کنندگان، گواهینامه حضور در دوره اعطاء می‏ گردد و دوره شامل پذیرایی و صرف نهار می‌باشد.

علاقه‏ مندان جهت کسب اطلاعات تکمیلی و ثبت‏ نام در دوره، لطفا با واحد آموزش گروه کارشناسان ایران به شماره تلفن‏ های 88797515 و  88797544 داخلی 264 تماس حاصل نمایند.